На Донеччині браконьєр виловлював червонокнижного осетра

Житель села Білосарайська Коса займається виловом риби у незаконний спосіб. Під час обшуку в його домоволодінні було виявлено  37 особин осетра та знаряддя лову. Повідомляє поліція Донецької області.

“Чотири місяці тому співробітники карного розшуку отримали оперативну інформацію про те, що місцевий мешканець села Білосарайська Коса займається виловом риби у незаконний спосіб. Більше того – до тенет браконьєра потрапляють також заборонені для вилову морські біоресурси”, - зазначили у поліції.

Під час проведення слідчо-оперативних дій поліцейські встановили, що вилов та подальша реалізація риби – налагоджений прибутковий механізм. Отже, постачання риби за визначеними фігурантом цінами та графіком здійснювалась до місцевого магазину рибних продуктів, а всі задіяні ним у злочинній схемі особи від продажу отримували свою заробітну плату. Прибуток від реалізації риби надходив організатору на банківський рахунок або у вигляді готівки.

При документуванні злочинної діяльності правоохоронці провели дві оперативні закупівлі. Придбаний товар – рибу родини осетрових, занесено до Червоної книги України.

Наразі встановлюються збитки, нанесені державі незаконним виловом водних біоресурсів.

Фігуранту інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом” Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .