На Донеччині триває реконструкція обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру

У Бахмуті завершується реконструкція обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру на базі колишнього державного закладу «Вузлова лікарня станції Артемівськ державного підприємства «Донецька залізниця». Ремонтують його за рахунок фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

” В головному корпусі та гуртожитку провели всі види внутрішніх та зовнішніх робіт, об’єкти мають елементи доступності для маломобільних груп населення. У диспансері передбачено розміщення палатного відділення на 8 ліжок, діагностичного та реабілітаційного відділень, хірургічного блоку, рентгенівського кабінету, залу лікувальної фізкультури, кабінетів механотерапії, фізіотерапії, з масажу; лабораторії загально-клінічних та біохімічних досліджень; кабінетів лікарів – кардіолога, ортопеда-травматолога, гінеколога, отоларинголога, офтальмолога, психотерапевта, невропатолога, стоматолога. У гуртожитку на 8 кімнат проживатимуть медичний персонал та лікарі, а також тимчасово розміщуватимуться спортсмени”, - зазначили в Донецькій ОДА.

Готовність будівлі для майбутньої водолікарні на сьогодні складає 85%. Завершуються облаштування чаші для басейну, укладка плитки, монтаж систем вентиляції та кондиціювання, на 60% виконано внутрішні опоряджувальні роботи. Для якісного відновлення спортсменів тут передбачається наявність басейну, сауни, інфрачервоної сауни, ванного відділення. Повідомили в ОДА.

Нагадаємо, по завершенню комплексної реконструкції та встановлення сучасного медичного обладнання диспансер стане першим подібним в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .