У Селидовому після ремонту відкрилася клініко-діагностична лабораторія

У Селидовому на Донеччині в поліклініці центральної міськлікарні після ремонту відкрилася клініко-діагностична лабораторія. Під час відкриття клініко-діагностичної лабораторії у відремонтованому приміщенні. Повідомляє “Голос України”.

Роботи на 135 тис. грн проведені впродовж шести місяців за кошти лікарні. Також придбано нові офісні меблі вартістю 140 тис. грн.

Загалом у лабораторії працює 21 особа. Тут виконують 128 методик, контроль якості роботи клініко-діагностичної лабораторії підтверджено державним експертом. У лабораторії використовується сучасне медичне обладнання. 2020-го лікарнею придбано аналізатор газів та електролітів крові GTNRU GE-300 виробництва Німеччини вартістю 243 тис. грн. Також отримано на благодійній основі від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) холодильник для реактивів.

До цього часу клініко-діагностична лабораторія діяла в будівлі старого зразка без певних побутових умов. У 2020 році тут провели 418 583 дослідження для пацієнтів і первинного, і вторинного рівнів.

Селидівський міський голова Віталій Нешин, директор міської лікарні Ніна Поречна та завідувачка лабораторії Вікторія Рева, оглянувши кабінети для досліджень та їх устаткування, високо оцінили можливості лабораторії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .