У селищі Сурове з’явиться осередок для молоді

У селищі Сурове в Дружківці з’явиться осередок для молоді. Повідомляє Антикризовий медіа-центр.

Розташовуватиметься молодіжний осередок на базі навчально-виховного комплексу селища Сурове.

“У хабі «ПроАктивні» відбуватимуться зустрічі з громадськими активістами. Також діти проводитимуть дозвілля за такими настільними іграми, як «Переселенська блуканина», «Мафія» та «Щурячі перегони». Крім цього, на базі хабу існуватиме простір для вивчення англійської мови. Заняття проходитимуть раз на тиждень”, - зазначили у центрі.

У хабі  «ПроАктивні» нині триває ремонт.

“Наша школа знаходиться у центрі селища і жодних осередків для дозвілля молоді немає. Їхати дітям у місто далеко, це відстань близько 10 км, до того ж з Дружківкою немає прямого транспортного сполучення. Створення хабу було міні-ініціативою за підтримки ПРООН. Ми вирішили, як ініціативна група, подати проєкт на суму 75 тис грн, аби створити хаб на території селища Сурове для молоді. Це буде відкрита платформа для спілкування, проведення дозвілля, неформальної освіти”,  – каже вчителька НВК № 4 селища Сурове Людмила Квітко.

Протягом травня та червня на платформі Zoom вже відбулося декілька зустрічей дітей з громадськими активістами, а також занять з англійської мови. Ремонт у хабі планують завершити до вересня цього року. Нині тут вже отримали частину нових меблів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .