У Торецьку відкрили ПЛР-лабораторію

Лабораторію полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) відкрито у Торецьку на базі міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» 21 вересня. Повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

“У лабораторії встановлене нове сучасне обладнання, за яким працює кваліфікований персонал. Проведення досліджень в лабораторії дозволить оперативно виявляти хворих на COVID-19 та визначати імунітет у людей, які хворіли раніше”, - зазначили в ОДА.

Створення лабораторії полімеразної ланцюгової реакції відбулось завдяки сприянню голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка у виділенні субвенції з обласного бюджету (1,5 млн грн).

Нагадаємо, що у липні 2020 року при фінансовій підтримці військово-цивільної адміністрації міста Торецьк свою роботу вже розпочала лабораторія імуноферментого аналізу.

Таким  чином, лабораторія полімеразної ланцюгової реакції – це вже друга лабораторія, відкрита в Торецьку для проведення тестування населення.

Нагадаємо, сьогодні у Краматорську відбулося урочисте відкриття нової ПЛР-лабораторії, яка була подарована Європейським Бюро ВООЗ в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .