2 спортсменам та 3 тренерам Луганщини президент призначив стипендії

У Луганській області двом спортсменам та трьом тренерам президент України призначив стипендії. Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Відповідний Указ №138/2020 “Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів” опубліковано 13 квітня на офіційному сайті Глави держави.

“Щомісячне грошове заохочення в розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб отримуватиме Олексій Середа – чемпіон Європи 2019 року зі стрибків у воду. Також стипендію у розмірі 4,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб отримуватиме тренер Олексія – Тетяна Погребна”- повідомили в Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

У повідомленні додали, що стипендію в розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб призначено Анні Письменській – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року зі стрибків у воду. Тамарі Токмачовій – тренеру Анни, головному тренеру штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду стипендія виплачуватиметься у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Зокрема, старшому тренеру штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду Іллі Целютіну призначено стипендію у розмірі 4,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (підготував чемпіонку Європи 2019 року зі стрибків у воду, луганчанку Софію Лискун).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .