Двох учасниць псевдореферендуму судитимуть у Луганській області

У травні 2014 року мешканки смт Марківка Марківського району та смт Біловодськ Біловодського району у складі «дільничних виборчих комісій» взяли участь в організації та проведенні так званого «референдуму» щодо підтримки «Акту про державну самостійність Луганської народної республіки». Одна з обвинувачених очолювала «виборчу дільницю», інша виконувала функції «члена комісії». Повідомляють у прокуратурі Луганщини.

“Вони формували списки виборців, видавали місцевим жителям «бюлетені», слідкували за процесом та порядком голосування та взяли участь у підрахунку голосів. Крім того, на «голову комісії» покладалася відповідальність за організацію роботи на «дільниці». Результати голосування в подальшому використані представниками так званої «центральної виборчої комісії ЛНР» для проголошення державної самостійності псевдореспубліки”, - зазначили у прокуратурі.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими 3 управління Головного управління Служби безпеки України  в Донецькій та Луганській областях

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .