На Луганщині проголосували 24% виборців

На Луганщині проголосували 24% виборців. Поліція зареєструвала 40 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.
“Станом на 15.00 на Луганщині проголосували 59478 із 248174 виборців, або 24% від загальної кількості виборців. Найвища виборча активність громадян у Троїцькому районі. Тут проголосували 37% виборців, найнижча у Новопсковському – 18,2 %”, - зазначили уповідомленні.
На 14.00 ГУНП у Луганській області зареєстровано 40 повідомлень про порушення виборчого законодавства, відкрито одне кримінальне провадження за фактом відкритого викрадення чужого майна, а саме відеокамери на ДВК у Сватівському районі (стаття 186 КК України).Складено один адміністративний протокол за статтею 212-20 КУпАП.
“Найбільша кількість порушень зафіксована у м. Рубіжному – 14. Зокрема, повідомляється про факти розміщення друкованих матеріалів зовнішньої реклами політичних партій. У Старобільському районі – 8, де на виборчій дільниці кандидат в депутати взяла бюлетні та вийшла в коридор. У Кремінському – 6, у тому числі, повідомлення про те, що голова сільської ради та голова громадської ради розвозять пакети по селищам з агітацією за одного з кандидатів, а також про можливий підвіз на виборчі дільниці громадян для голосування”, - зазначили у повідомленні.
У Сватівському районі чотири повідомлення про порушення виборчого законодавства, у Новопсковському – три, два – у Троїцькому районі, по одному у Біловодському, Міловському та Білокуракинському районах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .