На Луганщині судитимуть лікаря, через неправильний діагноз якого померла пацієнтка

На Луганщині судитимуть лікаря Новоайдарського районного територіального медичного об’єднання за фактом неналежного виконання своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого . Повідомляє прокуратура Луганської області.

“В липні 2019 року на прийом до лікаря-стоматолога потрапила пацієнтка із зубним болем. При зверненні жінки  медпрацівник провів її обстеження не в повному обсязі та встановив неправильний діагноз. Подальша тактика лікування призвела до розвитку ускладнень та погіршення її стану здоров’я. Хвора не отримала належної медичної допомоги, через  що на четвертий день померла”, - зазначили у прокуратурі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Новоайдарського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Луганській області.

Додамо, що санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або виправних робіт строком до 2 років, або обмеження волі на строк до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк.