На Луганщині взяли під варту учасника НЗФ РФ

Військовослужбовці Збройних Сил України викрили учасника НЗФ так званої «ЛНР», підконтрольного окупаційній адміністрації РФ, під час спроби перетину лінії розмежування. Він був у військовій формі російського зразка. Сєвєродонецький міський суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Повідомляє прокуратура Луганської області.

За даними слідства, підозрюваний – мешканець міста Брянка – з 2019 року та дотепер «служив» у «шостому окремому мотострілецькому козачому полку імені М. Платова», з 2021 року – командир одного з його відділень.

Учасник збройного підрозділу проходив «службу» на бойових позиціях уздовж лінії зіткнення, спостерігав за переміщенням підрозділів українських військових для координації та ведення бойових дій. Для ураження живої сили ЗСУ використовувалася стрілецька вогнепальна зброя, артилерійське озброєння, військова техніка.

Відповідно до матеріалів кримінального провадження він брав активну участь у збройному супротиві силам та засобам підрозділів ООС.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .