Ще 10 власників житла, зруйнованого на Луганщині внаслідок військових дій, отримають компенсацію

Ще десять власників житла, зруйнованого на Луганщині внаслідок військової агресії, отримають компенсацію. Повідомляє Луганаська обласна державна адміністрація. 

Таке рішення прийнято на другому засіданні обласної комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням грошової компенсації постраждалим, житло яких зруйновано внаслідок збройної агресії РФ. Цього разу компенсації отримають власники зруйнованих будинків та квартир у Золотому, Новотошківському, Троїцькому, Попасній, Золотарівці та Нижньому.

За результатами засідання, що відбувалося за участю представників Міністерства з реінтеграції ТОТ та Норвезької ради у справах біженців, було прийнято рішення про надання грошової компенсації усім зазначеним постраждалим: вісьмом особам по 300 тис. гривень, одній — 225 тис. гривень, ще одній — 75 тис. гривень. Члени комісії детально розглянули подані місцевими радами та військово-цивільними адміністраціями списки постраждалих.

Нагадаємо, перше засідання комісії відбулося 18 листопада 2020 року. Тоді було прийнято рішення про виділення грошової компенсації вісьмом особам. Комісію створено розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая, підписаний 6 жовтня 2020 року, на виконання відповідної постанови Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2020 року № 767.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .