У Маріуполі лікаря-анестезіолога судитимуть через смерть дитини

Дворічний хлопчик помер у приватній клініці під час стоматологічного втручання під загальним наркозом в 2017 році. Слідчі ГУНП в Донецькій області притягнули до відповідальності лікаря-анестезіолога, через непрофесійні дії якої сталася смерть. Повідомляє поліція Донеччини.

“У Маріуполі 22 липня 2017 року батьки привели сина на лікування, йому було зроблено загальний наркоз, під час стоматологічного втручання сталася клінічна смерть. Згідно з висновками комісійних судово-медичних експертиз було встановлено, що до непоправного призвели саме дії лікаря-анестезіолога. Хлопчик загинув через асфіксію – бинт перекрив доступ кисню до організму дитини. Таким чином, слідчі зібрали беззаперечну доказову базу та довели, що смерть дитини настала внаслідок недбалості лікаря”, - зазначили у поліції.

Жінку обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником, якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому).

52-річній лікарці загрожує обмеження волі на строк до 5 років або до трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .