Програма

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
Понеділок

6:00

Гімн України

6:05

Винахідники

6:15

Етикетка

6:20

Мама інстаграма

6:40

По копаному

7:00

ТОК шоу «Жіночий клуб»

9:00

GoodMusic

9:30

Східна кнайпа

10:00

Кулінарний блог

10:30

Іду на ти

11:00

Вікно в Америку

11:20

В України (Радіо свобода)

11:45

Stopfake

12:00

Час тайм (Голос Америки)

12:15

Висновки

13:15

Антіподи

15:45

GoodMusic

16:00

Донбас PRIME

16:30

Кулінарний блог

17:00

Східна кнайпа

17:30

Хочу в отпуск

18:00

Студія Вашингтон (ГА)

18:05

ProBono

18:15

Іду на ти

18:45

Технотека

19:00

Новини

19:20

Донбас PRIME

20:00

В України (Радіо свобода)

20:30

Огляд світових подій

21:00

Новини

21:20

Донбас PRIME

22:00

Час Тайм (Голос Америки)

22:15

Про гроші

22:25

 Stopfake

22:35

В України (Радіо свобода)

23:00

Lomakina Yesterday

23:15

NewsPalm

23:35

Ще з М.Щербиною

00:00

Новини

00:20

Донбас PRIME

01:00

Антіподи

03:30

Stopfake

03:40

Шлях до ЕС

03:50

GoodMusic

05:20

Наше здоров’я з О.Васильєвим

 

Вівторок

6:00

Гімн України

6:05

Поради психолога

6:10

Були на селі

6:40

Стежиною казок

7:00

ТОК шоу «Жіночий клуб»

9:00

GoodMusic

9:30

Формула щастя

10:00

ЗЖ+М

10:40

50 відтінків профеcії

11:00

Новини

11:20

Донбас PRIME

12:00

Час Тайм (Голос Америки)         

12:15

Наше здоров’я з О.Васильєвим

13:00

Ось таке кино

13:20

Кіноаллея

13:45

Ігроман

14:00

Це магія

14:15

GoodMusic

15:00

Невигадані історії

15:20

Рандеву з Я.Соколовой

16:00

Донбас PRIME

16:30

Втрачений Ужгород

16:40

GoodMusic

17:00

«Харизма UA»

17:30

Шлях додому

18:00

Студія Вашингтон (ГА)

18:05

Суботне інтерв’ю

18:40

Невигадані історії

19:00

Новини

19:20

Донбас PRIME

20:00

«Харизма UA»

20:30

Шлях додому

21:00

Новини

21:20

Донбас PRIME

21:50

Втрачений Ужгород

22:00

Час Тайм (Голос Америки)

22:15

Про гроші

22:30

В України (Радіо свобода)

23:00

Lomakina Yesterday

23:15

NewsPalm

23:35

Ще з М.Щербиною

00:00

Новини

00:20

Донбас PRIME

01:00

Рандеву з Я.Соколовой

01:40

Невигадані історії

02:00

«Харизма UA»

02:30

Шлях додому

03:00

Наше здоров’я з О.Васильєвим

04:00

GoodMusic

 

Середа

6:00

Гімн України

6:05

Кава з психологом

6:25

Країна на запах

6:45

GoodMusic

7:00

ТОК шоу «Жіночий клуб»

9:00

GoodMusic

9:30

Рідний вікенд

10:00

Кулінарний блог

10:30

Автограф

11:00

Новини

11:15

Донбас PRIME

11:50

Stopfake

12:00

Час Тайм (Голос Америки)

12:15

Наше здоров’я з О.Васильєвим

13:15

Гончаренко рулить

13:45

JamSession

14:00

Автограф

14:30

Рідний вікенд

15:00

Кулінарний блог

15:30

GoodMusic

16:00

Донбас PRIME

16:30

В України (Радіо свобода)

17:00

Легенда

18:00

Студія Вашингтон (ГА)

18:05

д/ф «Легенди»

18:45

Територія рішень

19:00

Новини

19:20

Донбас PRIME

20:00

Гончаренко рулить

20:30

Рідний вікенд

21:00

Новини

21:15

Донбас PRIME

21:45

Територія рішень

22:00

Час Тайм (Голос Америки)

22:15

Stopfake

22:25

Донбас реалії (РС)

22:55

Донбас сьогодні

23:20

Про закони

23:30

NewsPalm

23:50

Lomakina Yesterday

00:00

Новини

00:20

Донбас PRIME

01:00

Д/ф «Легенди»

01:50

Гончаренко рулить

02:20

Про закони

02:30

GoodMusic

04:30

JamSession

05:00

Наше здоров’я з О.Васильєвим

Четвер

6:00

Гімн України

6:05

Нова я

6:25

Були на селі

6:50

Сад під ключ

7:00

ТОК шоу «Жіночий клуб»

9:00

GoodMusic

9:30

Велотревел

10:00

Східна кнайпа

10:15

Сила сталі

10:45

Діалог  з Донбасом

11:00

Новини

11:20

Донбас PRIME

12:00

Час Тайм (Голос Америки)

12:15

Профі на день

12:30

Були на селі

12:50

ТОП-5 Рибалка

13:00

GoodMusic

14:00

Легенда

15:20

Іду на ти

16:00

Донбас PRIME

16:30

Вечеря реформатора

17:00

Східна кнайпа

17:20

80 днів навколо Европи

17:30

Велотревел

18:00

Студія Вашингтон (ГА)

18:05

Втрачений Ужгород

18:15

«Харизма UA»

18:45

Діалог  з Донбасом

19:00

Новини

19:20

Донбас PRIME

20:00

50 відтінків професії

20:15

ТОП-5 рибалка

20:25

Іду на ти

21:00

Новини

21:15

Донбас PRIME

21:45

Діалог з Донбасом

22:00

Час Тайм (Голос Америки)

22:15

Крим реалії

22:45

Суботне інтерв’ю

23:15

Втрачений Ужгород

23:30

Вечеря реформатора

00:00

Новини

00:20

Донбас PRIME

01:00

«ШО ТАМ ШОУ»

01:30

NewsPalm

01:45

Lomakina Yesterday

02:00

GoodMusic

03:00

Історічний контекст

04:00

Профі на день

04:20

Іду на ти

05:00

Наше здоров’я з О.Васильєвим

П'ятниця

6:00

Гімн України

6:05

Поради психолога

6:10

Країна на запах

6:25

Кава з психологом

6:40

Творчі викрутаси

7:00

ТОК шоу «Жіночий клуб»

9:00

GoodMusic

9:30

Формула щастя

10:00

ЗЖ+М

10:45

Діалог з Донбасом

11:00

Новини

11:20

Донбас PRIME

11:50

Stopfake

12:00

Час Тайм (Голос Америки)

12:15

Антіподи

14:15

GoodMusic

14:30

ЗЖ+М

15:15

Малюємо красу

15:45

Краса

16:00

Донбас PRIME

16:30

Країна на запах

17:00

Легенда

18:00

Студія Вашингтон (ГА)

18:05

Про закони

18:15

«Харизма UA»

18:45

Діалог  з Донбасом

19:00

Новини

19:20

Донбас PRIME

20:00

Вечеря реформатора

20:30

Огляд світових подій

21:00

Новини

21:15

Донбас PRIME

21:45

Діалог з Донбасом

22:00

Час Тайм (Голос Америки)

22:15

Stopfake

22:30

Донбас сьогодні (Громадське Донбасу)

23:00

Вечеря реформатора

23:30

Огляд світових подій

00:00

Новини

00:20

Донбас PRIME

01:00

Антіподи

03:00

«Харизма UA»

04:00

Шлях додому

04:40

Вікно в Америку

05:00

Наше здоров’я з О.Васильєвим

Субота

6:00

Гімн України

6:05

Винахідники

6:15

Книжкові герої

6:20

Етикетка

6:30

Поради психолога

6:40

Були на селі

7:00

Наші домашні улюбленці

7:20

Зоотема

7:40

Стежиною казок

8:00

Д/ф «Літва. На краю миру»

9:00

д/ф «Kung-Fu»

10:00

Східна кнайпа

10:30

Х/ф «Чорний козак»

12:00

Хвилина мовчання

12:01

Новини

12:15

Донбас PRIME                

12:45

Діалог з Донбасом

13:00

Огляд світових подій

13:30

Наші домашні улюбленці

13:50

Зоотема

14:10

Стежиною казок           

14:30

Д/ф «З країни в Україну» 1-2с.

15:45

50 відтінків професії

16:00

ТОК шоу «По той бік дзеркала»

17:00

Східна кнайпа

17:30

Сила сталі

18:00

Д/ф «З країни в Україну» 3-4с.

19:00

В Україні (Радіо свобода)

19:30

Х/ф «Чорний козак»

21:00

Новини

21:15

Огляд світових подій

21:45

Суботне інтерв’ю

22:15

Про гроші

22:25

Про закони

22:30

Донбас реалії

23:00

Д/ф «З країни в Україну» 1-2с.

01:00

GoodMusic

03:00

Легенда

04:20

Д/ф «Літва. На краю миру»

05:20

Наше здоров’я з О.Васильєвим

Неділя

6:00

Гімн України

6:05

Винахідники

6:15

Книжкові герої

6:20

 «Етикетка»

6:30

Мама інстаграма

6:50

Цікаві речі для малечі

7:00

Караоке на всі боки

8:00

ТОК шоу «Жіночий клуб»

10:00

Міні клуб

10:30

Селфі

11:10

Кулінарний блог

11:40

Кто кого

12:00

Висновки

13:00

Слідство

14:00

Караоке на всі боки

15:00

Jamsession

15:20

Іду на ти

16:00

По той бік дзеркала

17:00

GoodMusic

17:30

Рідний вікенд

18:00

Кулінарний блог

18:30

Диетоблог

18:40

Антіфет

19:10

GoodMusic

19:40

Ось таке кіно

20:00

Кіноаллея

20:20

Іду на ти

21:00

Висновки

22:00

Освітній серіал «Дія»

22:15

Слідство

23:15

Донбас реалії

23:45

Крим реалії

00:15

Донбас сьогодні

00:45

Історія героя

01:00

GoodMusic

02:00

Наше здоров’я з О.Васильєвим

03:00

Вікно в Америку

03:20

В Україні (Радіо Свобода)

03:50

Шлях до ЄС

04:00

GoodMusic

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .