Програма

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
Понеділок

6:00 Гімн України
6:05 Винахідники
6:15 Книжкові герої
6:25 «Етикетка»
6:30 «Заходеньки»
7:10 Сад під ключ
7:25 Заряд ON
7:35 Кто кого
8:00 Ранкова програма «Огірок ШОУ»
10:00 Це смачно
10:10 Що в холодильнику
10:25 Автограф
10:55 Гончаренко рулить
11:20 В України (Радіо свобода)
11:45 Stopfake
12:00 Час тайм (Голос Америки)
12:15 Наше здоров’я з О.Васильєвим
13:20 Короткометр.худ.ф. «Свидание»
13:40 Короткометр.худ.ф. «Яблуко розбрату»
14:10 ЗЖ+М
14:50 Маміна школа
15:10 Селфі
15:50 Веселий казкарик
16:00 Книга мандрівка
16:50 GoodMusic
17:05 Хочу в отпуск
17:30 Велотревел
18:00 Студія Вашингтон (ГА)
18:05 Рандеву з Я.Соколовой
18:50 Про закони
19:00 Новини
19:20 Новини PRIME
20:00 Гончаренко рулить
20:30 Іду на ти
21:00 Новини
21:20 Час Тайм (Голос Америки)
21:35 Про гроші
21:45 Донбас Реалії (РС)
22:25 Stopfake
22:35 Новини PRIME
23:00 Рандеву з Я.Соколовой
23:50 Про закони
00:00 Новини
00:20 ЗЖ+М
01:10 Шанс бути жінкою
01:40 Мама інстаграма
02:00 д/ф Галич. Відродження давньої слави
03:25 Середовище Z
03:40 Наше здоров’я з О.Васильєвим
04:40 Відомі незнайомці
04:55 Історія героя
05:25 GoodMusic

Вівторок

6:00 Гімн України
6:05 Винахідники
6:15 Книжкові герої
6:20 Кава з психологом
6:45 Сад під ключ
7:00 Новини
7:20 Заряд ON
7:35 Кто кого
8:00 Ранкова програма «Огірок ШОУ»
10:00 Вінегрет блог
10:30 ТОП 5 рибалка
10:50 Новини PRIME
11:20 В Україні (Радіо Свобода)
11:45 Профі на день
12:00 Час Тайм (Голос Америки)
12:15 В кабінетах
12:30 Афтограф
13:00 Рандеву з Я.Соколовой
13:50 На власні очі
14:05 GoodMusic
14:20 Маміна школа
14:40 Міні клуб
15:10 Веселий казкарик
15:20 Це магія
15:30 Ігроман
15:40 Воїн світла
16:00 Невигадані історії
16:20 Були на селі
16:40 Вінегрет блог
17:10 Хочу в отпуск
17:35 Велотревел
18:00 Студія Вашингтон (ГА)
18:05 Огляд світових подій
18:25 Кіно з Я Соколовой
18:45 Кіноаллея
19:00 Новини
19:20 Новини PRIME
20:00 Рандеву з Я.Соколовой
20:50 ТОП-5 Рибалка
21:00 Новини
21:20 Час Тайм (Голос Америки)
21:35 Суботне інтерв’ю
22:15 Новини PRIME
22:45 Кіноаллея
23:05 ЗЖ+М
00:00 Новини
00:20 На власні очі
00:40 Невигадані історії
01:00 ШЛЯХ+до+ЕС
01:10 д/с «Літва на краю миру»
02:00 Старий кінозал/ німе кіно
02:50 Середовище Z
03:10 GoodMusic
04:50 Наше здоров’я з О.Васильєвим
05:40 Про закони

Середа

6:00 Гімн України
6:05 Винахідники
6:15 Книжкові герої
6:20 «Етикетка»
6:25 «Заходеньки»
6:45 По копаному
7:00 Новини
7:20 Будь у формі
7:35 Кто кого
8:00 Ранкова програма «Огірок ШОУ»
10:00 Кулінарний батл
10:20 Потанцюймо
10:50 Новини PRIME
11:20 В Україні (Радіо Свобода)
11:45 Stopfake
12:00 Час Тайм (Голос Америки)
12:15 Наше здоров’я з О.Васильєвим
13:10 GoodMusic
13:30 Таврійська зірка
14:20 Селфі
14:40 Творчі викрутаси
15:00 Міні клуб
15:30
15:50

Веселий казкарик
М/ф «Подорож у країну велетнів»

16:00 GoodMusic
16:20 Були на селі
16:40 Кулінарний батл
17:00 80 днів навколо Европи
17:10 Хочу в от пуск
17:35 Велотревел
18:00 Студія Вашингтон (ГА)
18:05 Е-Сенс
18:45 Діалог з Донбасом
19:00 Новини
19:20 Новини PRIME
20:00 Освітній серіал «Базові цифрові навичкі»
20:10 Кіно з Я.Соколовой
20:30 Короткометр.худ.ф. «Таємниця»
20:40 Короткометр.худ.ф. «Свайпай вправо»
21:00 Новини
21:15 Час Тайм (Голос Америки)
21:30 Діалог з Донбасом
21:45 Донбас реалії
22:15 Новини PRIME
22:45 Stopfake
23:00 Про законы
23:10 ЗЖ+М
00:00 Новини
00:20 FASHION
00:50 ШЛЯХ+до+ЕС
01:05 Історічний контекст
02:05 Є-Сенс
02:35 Музичний концерт
04:50 Про закони
05:00 Наше здоров’я з О.Васильєвим

Четвер

6:00 Гімн України
6:05 Винахідники
6:15 Книжкові герої
6:20 Кава з психологом
6:45 По копаному
7:00 Новини
7:15 Діалог з Донбасом
7:30 Заряд ON
8:00 Ранкова програма «Огірок ШОУ»
10:00 Що в холодильнику
10:20 Easy Cooking
10:50 Новини PRIME
11:20 В Україні (Радіо Свобода)
11:45 Профі на день
12:00 Час Тайм (Голос Америки)
12:15 Поради лікаря
12:45 Короткометр.худ.ф. « Свайпай вправо»
13:00 Короткометр.худ.ф. «Таємниця»
13:10 Шанс бути жінкою
13:40 ЗЖ+М
14:20 Маміна школа
14:40 Міні клуб
15:10 Веселий казкарик
15:20 Це магія
15:35 Книга мандрівка
16:00 Сила сталі
16:20 Були на селі
16:40 Що в холодильнику
17:00 Західний тур
17:10 Хочу в отпуск
17:35 Велотревел
18:00 Студія Вашингтон (ГА)
18:05
18:20

В кабінетах
На власні очі
18:45 Діалог з Донбасом
19:00 Новини
19:20 Новини PRIME
20:00 Освітній серіал «Оплата комуналки»
20:10 Кіно з Я.Соколовой
20:40 Короткометр.худ.ф. «Відпустка дикуном»
21:00 Новини
21:20 Час Тайм (Голос Америки)
21:35 Крим реалії
22:15 Новини PRIME
22:35 FASHION
22:55 ЗЖ+М
23:40 В кабінетах
00:00 Новини
00:20 Невигадані історії
01:00 д/с «Легенди»
01:50 Сила сталі
02:10 Середовище Z
02:30 GoodMusic
03:00 Старий кінозал/ німе кіно
04:10 Наше здоров’я з О.Васильєвим

П'ятниця

6:00 Гімн України
6:05 Винахідники
6:15 Книжкові герої
6:20 «Етикетка»
6:25 Є Сенс
7:00 Новини
7:15 Діалог з Донбасом
7:30 Сад під ключ
7:45 Будь у формі
8:00 Ранкова програма «Огірок ШОУ»
10:00 Вінегрет блог
10:20 ТОП-5 Рибалка
10:50 Новини PRIME
11:20 В Україні (Радіо Свобода)
11:45 На власні очі
12:00 Час Тайм (Голос Америки)
12:15 Наші домашні улюбленці
12:35 Лікар Чумаков
12:45 Короткометр.худ.ф. «Відпустка дикуном»
13:10 GoodMusic
13:50 Шанс бути жінкою
14:20 Маміна школа
14:40 Селфі
15:00 Міні клуб
15:30 Ігроман
15:50 Воїни світла
16:10 Були на селі
16:30 Вінегрет блог
17:00 Хочу в отпуск
17:30 Велотревел
18:00 Студія Вашингтон (ГА)
18:05 Огляд світових подій
18:30 Про закони
18:45 Діалог з Донбасом
19:00 Новини
19:20 Новини PRIME
20:00 Освітній серіал «Базові цифрові навичкі»
20:10 Рандеву з Я.Соколовой
20:40 Короткометр.худ.ф «Дружина зі знижкою»
21:00 Новини
21:20 Час Тайм (Голос Америки)
21:35 Stopfake
21:45 Донбас сьогодні (Громадське Донбасу)
22:15 Новини PRIME
22:45 ТОП-5 Рибалка
23:00 ЗЖ+М
00:00 Новини
00:20 Е-Сенс
00:50 Рандеву з Я.Соколовой
01:30 ШЛЯХ+до+ЕС
01:40 Старий кінозал/ німе кіно
02:30 На власні очі
02:45 д/с На краю миру
03:20 Музичний концерт
05:10 Наше здоров’я з О.Васильєвим

Субота

6:00 Гімн України
6:05 Винахідники
6:15 Книжкові герої
6:20 Сад під ключ
6:35 Гончаренко рулить
7:00 Новини
7:20 Новини PRIME
8:00 Ранкова програма «Огірок ШОУ»
10:00 Кулінарний батл
10:20 ТОП-5 Рибалка
10:30 Огляд світових подій
11:00 Вікно в Америку
11:20 В Україні (Радіо Свобода)
11:45 Профі на день
12:00 Короткометр.худ.ф «Дружина зі знижкою»
12:30 Короткомер.худ.ф. «Риелтори»
12:50 GoodMusic
13:10 ЗЖ+М
14:00 Краса
14:10 Шанс бути жінкою
14:30 Маміна школа
14:50 Селфі
15:20 Творчі викрутаси
15:40 Це магія
15:50 GoodMusic
16:10 Книга мандрівка
16:30 Профі на день
16:50 ТОП-5 рибалка
17:10 Рандеву з Я.Соколовой
18:00 Хочу в отпуск
18:30 Велотревел
19:00 GoodMusic
19:20 Кіно з Я.Соколовой
19:45 Кіноаллея
20:10 Короткомер.худ.ф. «Остання воля Анни»
20:20 Іду на ти
21:00 Гончаренко рулить
21:20 Суботне інтерв’ю
22:00 Крим реалії
22:30 Stopfake
22:40 FASHION
23:00 ЗЖ+М
00:00 Невигадані історії
00:20 На власні очі
00:40 Історія героя
01:10 Історічний контекст
02:20 д/с На краю миру
02:50 Старий кінозал/ німе кіно
04:00 GoodMusic
05:00 Наше здоров’я з О.Васильєвим

Неділя

6:00 Гімн України
6:05 Винахідники
6:15 «Етикетка»
6:25 По копаному
6:40 Нова я
7:00 Рандеву з Я.Соколовой
7:50 Шанс бути жінкою
8:20 ЗЖ+М
9:10 Іду на ти
9:40 GoodMusic
10:00 Easy Cooking
10:30 Кулінарний батл
11:00 ТОП-5 рибалка
11:20 В Україні (Радіо Свобода)
11:45 Профі на день
12:00 GoodMusic
12:30 Наші домашні улюбленці
12:50 Лікар Чумаков
13:00 Короткомер.худ.ф. «Остання воля Анни»
13:10 Книга мандрівка
14:00 Маміна школа
14:20 Міні клуб
14:50 Селфі
15:30
16:00

ТОП-5 рибалка
Хочу в отпуск
16:30 Велотревел
17:00 GoodMusic
17:30 FASHION
17:45 Шанс бути жінкою
18:30 Кіно з Я.Соколовою
19:00 Кіноаллея
19:30 Ось таке кино
20:00 Короткомерт худ.ф. «Підвіски»
20:20 Короткомерт худ.ф. «Головний герой»
20:40 Рандеву з Я.Соколовой
21:35 Донбас сьогодні
22:00 Суботне інтерв’ю
22:40 FASHION
23:00 ЗЖ+М
00:10 Антіфет
00:40 Історічний контекст
01:50 д/ф «Фінляндія. На краю миру»
02:40 Музичний концерт
04:40 Україна +
05:00 Наше здоров’я з О.Васильєвим

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .