ПРОЄКТИ

Огірок Show
З чого починається ваш ранок? ☕ Наш — зі смачної кави та перегляду “Огірок Show”

Мрієш схуднути? Спробував купу дієт, а результату нуль? Не нервуй! Ми розкажемо всю правду про дієти — реально дієві й ті, що можуть нашкодити, і ті, що не допоможуть. Сортуй дієти з нами, обирай свою — виглядай ідеально!

Не знаєш, куди бігти аби взяти певну довідку чи зареєструватися як підприємець? Які держструктури надають подібні документи? Відповідь є — ця відеоінструкція. Обіцяємо звернутися в усі держінстанції й розказати про всі їхні послуги. Чи можна постаріти у черзі, скільки документ виготовляється, чи треба платити? Дізнаєшся з «Державою в смартфоні»

Хутчіш пірнай в зірковий світ із щоденною порцією найцікавіших шоу-бізнесових пліток! Лише найнеочікуваніша інформація про найвідоміших людей світу чекає на тебе в програмі «Життя зірок». Вмикай телеканал «Донбас Online» та долучайся до компанії багатих та знаменитих. «Життя зірок» — дивовижні історії дивовижних людей!
Музика завжди допомагає налаштуватися на певний настрій. Тож, залишайся у гарному гуморі разом із програмою «Good music»! П’ять найкращих композицій українських та зарубіжних виконавців чекають саме на тебе на телеканалі «Донбас Online». «Good music» — гарна музика для гарного настрою!
Кулінарні шедеври як в ресторані — ми готуємо вдома. Спробуй і ти з на т зробити вишукані страви зі звичайних продуктів. І пам‘ятай, кулінарними гуру не народжуються.
Маєш юридичну проблему? А винайняти адвоката дорого? Ми допоможемо! Безкоштовні уроки від гуру юриспруденції спеціально для тебе! Отримуй юридичні знання задарма!
Програма, яка всього за 5 хвилин розповість найцікавіше зі світу техніки, ігор та інтернету.
Полюбляєш винаходи? Тобі до нас! Все одноманітне і не знаєш, де “залипнути” в мережі? Ми розкажемо! Не можеш вирішити консольщик ти, чи “ПК боярин”? Ми підкажемо! Все це, і навіть більше, ти дізнаєшся,гуляючи разом з нами КіберПарком.

Найактуальніші новини регіону тільки на каналі Донбас Онлайн

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .