4 нові випадки коронавірусу на Донбасі

Троє людей захворіли в Маріуполі, один чоловік у Лисичанську.

Як повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко, коронавірус діагностували у медпрацівників: 53-річного чоловік і двох жінок 44 та 54 років. Усі вони контактували з хворими в Обласній лікарні інтенсивного лікування.

Також лабораторно підтверджені ще смерті від COVID-19 у Маріуполі та Світлодарську. 3 травня померли чоловіки 69 та 40 років.
Таким чином, від початку карантину від коронавірусу померли 3 жителя Донецької області. Усі чоловіки: 84-річний із Дружківки, 40-річний зі Світлодарська та 69-річний із Маріуполя. Всього від початку карантину в області зафіксовано 84 випадки коронавірусної хвороби. 13 пацієнтів одужали, 68 продовжують лікування.

На Луганщині ж новий випадок COVID-19 у жителя Лисичанська, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.  Загалом за весь час досліджень  лабораторно підтверджено захворювання у 38 людей. З них 8 одужали, 30 лікуються. Кількість захворювань з початку карантину по населеним пунктам: Лисичанськ – 11, Рубіжне – 10, Кремінський район – 6, Новопсковський район – 5, Старобільський район – 3, Біловодський район – 1, Станично-Луганський район – 1, Сєвєродонецьк – 1.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .