До Маріуполя прибуло 15 нових тролейбусів

15 нових тролейбусів прибуло до Маріуполя. Це третя партія з 72-х одиниць, придбаних за проєктом Маріупольської міської ради та Європейського банку реконструкції та розвитку. Повідомляє Маріупольська міська рада.

“Третя партія тролейбусів замінить 9 застарілих марки ЮМЗ. Шість одиниць транспорту посилять маршрути № 5, 12 та 13. Завдяки цьому, вдасться скоротити інтервал на 12 та 13 маршрутах в години пік до 6 хвилин. Крім того, збільшиться випуск транспорту з 44 одиниць до 50 в робочі дні. Транспорт обладнаний системою кондиціонування, датчиками пасажиропотоку, камерами відеоспостереження, системами GPS та Wi-fi. Споживання електроенергії в нових тролейбусах менше на 35%”, - зазначають у міській раді.

Згідно з графіком поставки, четверта і п’ята партії нових тролейбусів будуть прибувати до Маріуполя до кінця 2020 року.

За словами директора департаменту транспорту та зв’язку Василя Клата, за 2016-2018 закуплено 113 автобусів, тролейбусів і трамваїв на суму близько 240 млн гривень. З 2019 року до міста почали прибувати 64 автобуси в рамках реалізації проєкту з Міжнародною фінансовою корпорацією. У 2020 році - на вулицях Маріуполя курсують тролейбуси, закуплені в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .