Кого пропускатимуть через КПВВ

У Держприкордонслужбі пояснили, кому та за яких умов під час карантину дозволять перетнути лінію розмежування на Донбасі. Журналісти Донбас Онлайн поспілкувалися з  керівницею прес-центру Луганського прикордонного загону Нелею Доценко.

Підставою в’їзду/виїзду може стати:

1. Смерть близького родича та необхідність організувати похорон (необхідна копія довідки про смерть та паспорту померлого)
Важка хвороба родича (необхідна копія довідки про хворобу та паспорту хворого).

2. Тяжка чи хронічна хвороба, при якій необхідно поповнювати запас ліків (діабет, онкозахворювання, туберкульоз). Необхідно надати копії медичних довідок та рецептів
Необхідність дотримання принципу єдності сім’ї: у випадках спільної подорожі члені вродини, що мають різну реєстрацію, за наявності підстав для перетину лінії розмежування хоча б в однієї людини, інших також пропустять. Допускається перетин лінії розмежування дитиною без супроводу для возз’єднання із сім’єю. Однак з іншого боку її має зустрічати один з батьків чи інша уповноважена людина.

3. Люди без реєстрації можуть перетнути лінію розмежування, якщо підтвердять факт проживання на тій території, куди прямують. Необхідно надати копії паспортів членів родини, документи, що підтверджують право власності на нерухомість чи місце роботи.

4. Люди, які мають евакуюватися до третьої країни. Необхідно надати документи. що підтверджують постійне чи тимчасове проживання на території іншої країни, та підтвердження запланованої евакуації (білети, листування).

5. Інші випадки, коли ситуація потребує невідкладного перетину лінії розмежування (наприклад, політичне переслідування на окупованій території).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .