Коли на Донеччині буде відновлено міжобласне транспортне сполучення

На Донеччині обласна територіальна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла постанову щодо відновлення внутрішньообласного регулярного та нерегулярного транспортного сполучення, а також відновлення роботи муніципального транспорту в області. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Артем Литвинов.

«Місцеві комісії у містах, районах та об’єднаних територіальних громадах мають розглянути постанови щодо відновлення транспортного сполучення. Обласною державною адміністрацією розроблені вимоги щодо роботи перевізників, і міжміське сполучення почне працювати вже сьогодні. Зокрема, у касах автовокзалів вже почався продаж квитків на міжміські рейси. Проте, про відновлення міжобласного сполучення, у тому числі залізничного, поки що говорити зарано. Це має статись на наступному етапі послаблення карантину, який ми очікуємо 1 липня», – заявив він.

Також Артем Литвинов зазначив, що за дотриманням вимог карантину та санітарних норм у транспорті області слідкуватимуть працівники Національної поліції та Укртрансбезпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .