Муніципальний транспорт Маріуполя дезінфікують спецзасобами три рази в день

У Маріуполі муніципальний транспорт щодня проходить посилену санітарну обробку. Вона проводиться комплексно і три рази в день. Дані заходи дозволяють знизити ризик поширення інфекцій. Повідомили у прес-службі Маріупольської міської ради.

“Перед виходом транспорт проходить повноцінну внутрісалонного обробку. Протягом дня працівники підприємства обробляють поручні, сидіння та скло трамваїв, тролейбусів і автобусів”, - зазначили у прес-службі.

За словами начальника Маріупольського трамвайно-тролейбусного управління Віталія Донєва, співробітниками використовуються спеціальні дезінфікуючі засоби, безпечні для пасажирів і узгоджені з Держспоживслужбою.

Варто зазначити, що у зв’язку з посиленням карантинним заходів, з 9 квітня маріупольцям для пересування муніципальним транспортом необхідно надавати водію або кондуктору документ, що засвідчує особу та довідку, підписану відділом кадрів або уповноваженою особою, де буде вказано прізвище, ім’я та по батькові, найменування підприємства, посада та дату видачі. Більш детальна інформація про зміни в зв’язку з постановою Кабінету Міністрів України ТУТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .