На Донеччині 125 пожеж за добу

За минулу добу в Донецькій області сталося 125 пожеж. Переважна більшість з них, а саме 105 займань, – це пожежі на відкритих територіях та у природних екосистемах. Площа пожеж склала біля 500 Га. Повідомляє ДСНС у Донецькій області.

Зокрема, за минулу добу в екосистемах на території Донецької області виникло 12 пожеж: 3 пожежі лісової підстилки – на загальній площі 3,35 га (2 пожежі в Лиманському районі, 1 – в Бахмутському районі); 8 пожеж на сільгоспугіддях – знищена стерня на загальній площі 115,508 га (в Слов’янському, Костянтинівському та Добропільському районах); 1 пожежа на санкціонованому сміттєзвалищі м. Костянтинівка – знищено сміття на загальній площі 0,08 га.

Крім того, ситуація значно ускладнилась несприятливими погодними умовами, а саме поривами вітру, вогнеборці були змушені боронити від нищівного вогню цілі населені пункти. Зокрема, 3 вересня у Костянтинівському районі, в південно-західному напрямку від с. Петрівка, сталася пожежа. Існувала загроза перекидання вогню на житлові будинки. Силами ДСНС була ліквідована загроза займання 30 житлових будинків в с. Петрівка та 2 полів. Проте вогнем було знищено 40 га сухої трави та пошкоджено 5 занедбаних господарчих споруд і 1 занедбаний будинок. В результаті пожежі ніхто не постраждав.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .