На Донеччині гірники перекривали трасу

У Донецькій області гірники перекривали трасу. Вимагали гідних умов для праці. Також група представників гірників відвідала ДонОДА. Де обговорювали питання стабілізації роботи Добропільської групи шахт, що входять до складу ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля».

Основною проблемою на сьогодні, на думку профспілок, є відсутність збуту вугільної продукції через невиконання учасниками ринку електроенергії прогнозованого балансу електроенергії, затвердженого Міненергетики.

Внаслідок цього працівників шахт ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» з 1 квітня було виведено у простій. Відновити роботу підприємств планувалося 1 червня, проте ТОВ «ДТЕК» вирішило подовжити простій до покращення ситуації на ринку електроенергії.
Така позиція ДТЕК викликала обурення шахтарів. Вони вийшли на акції протесту та заявляють про наміри їх продовжувати.

Голова Донецької ОДА вважає, що вирішити цю проблему можна лише за умови дотримання (усіма учасниками ринку!) прогнозованого балансу електроенергії, розробленого галузевим міністерством. Це забезпечить стабільний збут вугілля та дозволить добропільським шахтарям відновити свою роботу.

Незважаючи на те, що Донецька обласна державна адміністрація позбавлена реальних важелів впливу на вугільну галузь, не залишаємо шахтарів наодинці з проблемами. Департамент розвитку базових галузей промисловості підготував та направив до вищого керівництва держави, уряду та РНБО України свої пропозиції щодо виходу з даної ситуації та відновлення повноцінної роботи шахт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .