На Донеччині кількість госпіталізованих хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 перевищує 530 осіб

Понад 530 пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19  проходять стаціонарне лікування у медичних закладах Донецької області станом на 25 січня.   Про це під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області повідомив заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко.

За його інформацією,  на сьогодні в лікарнях Донецької області, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19, перебуває 533 пацієнти з підтвердженим діагнозом і 329 пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу.

«Стан 349 хворих на COVID-19 розцінюється як важкий.  Сімнадцять осіб знаходиться на штучній вентиляції легень і 332 особи – на кисневій підтримці за допомогою або кисневих концентраторів, або централізованого  кисню.  І хворі з  підозрою: стан 146 осіб розцінюється як важкий,  один хворий на штучній вентиляції легень, 145 хворих потребують кисневої підтримки», -  зазначив Олександр Педенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .