На Донеччині молодь створила центр “Гендер: детально”

Інформаційно-консультативний центр “Гендер: детально” створили лідери молодіжного центру “Перспектива” (м. Бахмут) у рамках реалізації волонтерської міні-ініціативи. Повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Під час презентації молодіжної ініціативи, координатор місцевої команди волонтерів Єлизавета Портнова розповіла, як виникла ідея створення цього центру та що необхідно знати волонтерам, котрі будуть допомагати у втіленні проєкту. Також, психологом Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, була розглянута тема булінгу: причин його виникнення, протидії та усунення.

«Якщо у вас є проблеми, запитання, то ви можете звернутися та отримати допомогу і інформаційну підтримку з гендерних питань від юриста, психолога, а також наших волонтерів. Все безкоштовно, анонімність гарантуємо!» – зазначили фахівці МЦ “Перспектива”.

Обласний проєкт “Розбудова мережі центрів молодіжного волонтеріату в Донецькій області” реалізується КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім`ї, молоді та масових заходів національно–патріотичного виховання облдержадміністрації та за фінансової підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .