На Донеччині найвищі показники захворюваності на COVID-19 зафіксовані у трьох містах та двох районах

Найвищі показники захворюваності на COVID-19 на території Донецької області  зафіксовані у трьох містах та двох районах.  Про це в.о. генерального директора ДУ “Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України” Марина Білоусова повідомила на  брифінгу у Краматорську. 

Вона зазначила, що наразі йдеться про інтенсифікацію епідемічного процесу в регіоні.

«На кінець минулого, дванадцятого, тижня Донецька область щодо показника захворюваності на COVID-19 займала сімнадцяте рангове місце серед 25-ти регіонів України, за весь період спостереження –  двадцяте. А по темпу захворюваності на дванадцятому тижні ми вже займаємо сьоме місце, що свідчить про інтенсифікацію епідемічного процесу в регіоні»,  –  сказала Марина Білоусова.

За останні сім днів в області зареєстровано 4081 підтверджений випадок COVID-19.

На території області найвищі показники за останні сім тижнів відзначаються у Бахмутському районі (показник 492,7 на 100 тис. населення),  Краматорську (457,9 на 100 тис. населення), Олександрівському районі (397,7 на 100 тис. населення), Торецьку (373 на 100 тис. населення), Слов’янську (333,2 на 100 тис. населення).

Наразі на території Донецької області діє «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Це попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .