На Донеччині торік заходи щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок були виконані на 75,03%

Заходи Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок на 2018-2022 роки виконані на 75,03%. Про це директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергій Натрус повідомив на засіданні колегії ОДА  25 березня.

За період 2018-2020 років було передбачено виконання 20  природоохоронних заходів на загальну суму 383 322,92 тис. грн, у тому числі 13 заходів за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на загальну суму 361 382,52 тис. грн; 6 заходів за рахунок коштів бюджетів місцевого самоврядування на загальну суму 16 240,40 тис. грн; 1 заходу за рахунок коштів підприємств та інших джерел на суму 5 700,00 тис. грн.

Загальна сума використаних коштів на реалізацію заходів програми протягом 2018-2020 років склала 287 604,08 тис. грн, що становить 75,03 % до запланованого загального обсягу коштів.

Сергій Натрус  констатував, що  виконані частково та потребують додаткового спрямування коштів наступні заходи:

«Реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Часів Яр, у тому числі розробка проєктно-кошторисної документації»;

«Реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Лиман, у тому числі розробка проєктно-кошторисної документації»;

«Будівництво блочних очисних споруд і мереж водовідведення с. Яковлівка Бахмутського району».

Серед причин, які стримували своєчасне виконання заходів програми,  Сергій Натрус назвав неможливість визначення переможця торгів за результатами здійснення  конкурентного відбору учасників згідно з процедурами, встановленими Законом України «Про публічні закупівлі»; порушення виконавцями термінів виконання заходів, визначених договорами про закупівлю;  недоліки проєктно-кошторисної документації та необхідність її  корегування, неспроможність органів місцевого самоврядування до короткострокового планування виконання заходів тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .