На Донеччині відкрився Центр ІТ-рішень

На базі Донбаської державної машинобудівної академії  у Краматорську відкрився Центр ІТ-рішень. Повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Відкриття центру відбулось в рамках Програми ООН «Відновлення та розбудова миру», компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації», який реалізується ПРООН за підтримки Європейського Союзу.

Метою створення Центру є зміцнення потенціалу органів місцевого самоврядування, розробка технічних завдань для впровадження нового програмного забезпечення в громадах, надання допомоги щодо супроводу  е-програм та систем на рівні громад, надання послуг інтерактивного дистанційного навчання, підвищення кваліфікації, перекваліфікація в сфері ІТ-технологій, а також проведення заходів з цифрової освіти населення.

Крім того, на відкритті відбулося підписання меморандумів між Краматорською райдержадміністрацією, територіальними громадами Донеччини та Центром ІТ-рішень про майбутню співпрацю.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .