На Донеччині заочно судитимуть засновника військово-патріотичних клубів «ДНР»

51-річного мешканця  Горлівки, якого підозрюють у сприянні діяльності терористичної організації, керівництві не передбаченими законами України воєнізованими формуваннями та втягуванні неповнолітніх у злочинну діяльність. Повідомляє прокуратура Донецької області.

У 2015 році чоловік створив на тимчасово окупованій території Донецької області громадський військово-патріотичний рух «Молода гвардія Донбасу», а у 2016 році – військово-патріотичний клуб «Спартанці». До вказаних  незаконних формувань приймають хлопців та дівчат віком від 8 до 18 років, яких виховують на ідеях сепаратизму та неоімперської геополітичної доктрини «Руський мир», формуючи ненависть до України.

Зокрема, під керівництвом обвинуваченого неповнолітні проходять військову підготовку для подальшої служби у структурних підрозділах і збройних формуваннях окупаційної адміністрації РФ та у так званій республіканській гвардії «ДНР», де навчаються навичкам рукопашного бою і користуванню вогнепальною зброєю. Дітей привчають захищати інтереси окупантів ціною власного життя.

Нагадаємо, обвинувальний акт спрямовано до Слов’янського міськрайонного суду. Судитимуть правопорушника заочно. Максимальне покарання за санкціями статей – 15 років позбавлення волі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .