На КПВВ Донеччини визначать місця для розташування мобільних центрів надання адміністративних послуг

На контрольно-пропускних пунктів «Мар’їнка», «Новотроїцьке» та «Гнутове» передбачається покращення санітарних та безпекових умов перебування громадян , а також придбання та розміщення мобільних центрів надання адміністративних послуг. Мобільні ЦНАПи будуть придбані  міжнародними донорами та передані на баланс об’єднаних територіальних громад. Вони будуть обслуговувати як мешканців громад, так і мешканців тимчасово окупованих територій. Повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

“Мобільні ЦНАПи будуть працювати на КПВВ декілька днів на тиждень і надаватимуть максимальну кількість сервісів громадянам”,- заявив Вадим Філашкін.

Нагадаємо, на КПВВ сервісних центрів, які об’єднують центр надання адміністративних послуг, аптеку, магазин, банківське відділення та відділення поштового зв’язку тощо. Перший сервісний центр має з’явитись на КПВВ «Новотроїцьке», з часом  вони мають замінити мобільні ЦНАПи, які надаватимуть послуги сільському населенню Донеччини. Проєкт зі створення сервісних центрів також фінансуватиметься за рахунок міжнародних донорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .