Підкуп виборців, побиття кандидата у мери: на Донеччині фіксують порушення виборчого процесу

Поліція Краматорска та Лимана зареєструвала повідомлення про ймовірний підкуп виборців, а у Мирнограді розслідується факт спричинення тілесних ушкоджень одному з кандидатів. Повідомляє поліція Донеччини.

“Про ймовірний підкуп виборців до поліції звернувся кандидат в голови Лиманської ОТГ. Заявник повідомив, що в одній з агітаційних палаток перехожим пропонували не лише передбачені законом агітаційні матеріали, а й 100 гривень за голос за певного кандидата. До Краматорського відділу поліції від представника громадської організації «Опора» надійшло повідомлення про те, що по вулиці Василя Стуса в одній з агітаційних палаток люди окрім дозволених законом агітаційних матеріалів додатково отримували ручки, браслети та інші предмети з символікою певної політичної партії”, - зазначили у поліції.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1, 2 ст. 160 Кримінального кодексу України (Підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму).

А у Мирнограді поліцейські задокументували факт спричинення тілесних ушкоджень одному з кандидатів на посаду міського голови. Кримінальне провадження відкрито за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права.

Дане повідомлення внесено слідчими до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією кримінального правопорушення ч.2 ст. 157 «Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача» Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини вказаних подій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .