Реконструкція котелень у Маріуполі дозволила знизити витрати на опалення

У Маріуполі ведеться системна робота по модернізації котелень КП «Маріупольтепломережа». У поточному році на ці цілі з міського бюджету спрямовано понад 120 млн грн. Прийняті рішення дозволять знизити вартість тепла для жителів міста на 5%. Повідомляє міська рада.

Підготовка до нового опалювального сезону розпочалася з весни. Основну увагу приділили гідравлічним випробуванням тепломереж. За допомогою підвищеного тиску вдалося виявити пориви та слабкі місця і своєчасно їх усунути. 40 млн грн інвестицій направлено на модернізацію котелень Маріуполя. На семи локаціях встановили енергоефективне освітлення, на восьми котельнях впровадили автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії. Придбано 48 енергоефективних насосів та 53 теплообмінники. Проведено реконструкції котелень «ЖМР-3», «Газова-1»

«Сучасні насоси та теплообмінники забезпечують безперебійне теплопостачання і скорочують споживання електроенергії та палива. Це дозволяє підприємству економити кошти протягом опалювального сезону », - зазначив перший заступник міського голови Михайло Когут.

На котельні «ЖМР-3» демонтували застарілі мережеві насоси і встановили сучасні моделі HYDRO-VACUUM DHV. Модернізація дозволяє знизити споживання електроенергії майже у два рази. В котельні «Газова-1» на водонагрівальному котлі замінили пальники на більш потужні типу SPA-76. Це заощадить споживаний природний газ, що дасть економію близько 2 млн грн на рік.

«Всього в Маріуполі 66 котелень. На підготовку до опалювального сезону виділено 54 млн грн. Провели ремонт, заміну і техобслуговування тепломереж, ревізію котелень, заміну комунікацій та благоустрій розриттів», - розповів керівник ККП «Маріупольтепломережа» Дмитро Мірошниченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .