Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди у Великоновосілківському районі

Днями у Великоновосілківському районі вирувала негода. Внаслідок шквального вітру було пошкоджено покрівлі лікарні, дитячого садочку та 17 житлових будинків. Повідомляють у головному управлінні ДСНС України у Донецькій області.

“В смт. Велика Новосілка пошкоджено покрівлю на площі 700 кв. м Центральної районної лікарні та покрівлю 4-поверхового житлового будинку на площі 52,5 кв.м. У с. Веселе пошкоджено покрівлю на площі 175 кв. м загальноосвітньої школи, повністю пошкоджено покрівлю на 5 приватних житлових будинках та на 11 частково. У с. Нескучне пошкоджено покрівлю на площі 52,5 кв. м загальноосвітньої школи. У с. Шахтарське пошкоджено покрівлю на площі 175 кв. м дошкільного навчального закладу та у с. Скудне повністю пошкоджено покрівлю на одному приватному житловому будинку”, - зазначають у повідомленні.

31 липня рятувальниками Головного управління за допомогою шанцевого інструменту, електрогенератору та світової вежі проведено розбір конструкцій пошкодженої покрівлі лікарні.

Від Головного управління залучалось 12 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

Протягом 01 серпня, рятувальниками Головного управляння здійснено розбір конструкції покрівлі (площею 60 м.кв.), яку внаслідок сильного вітру зірвало з будівлі Великоновосілківської Центральної районної лікарні. Також у с. Нескучне прибрано з прилеглої території (площею 100 м.кв.) уламки шиферу, який зірвало з покрівлі будівлі школи, демонтовано пошкоджену ділянку покрівлі (площею 90 м.кв.) та підняті будівельні матеріали для проведення відновлювальних робіт покрівлі будівлі школи.

02 серпня у с. Шахтарське рятувальники надавали допомогу керівництву дошкільного навчального закладу. Бійці ДСНС за допомогою АГП підняли на покрівлю 50 листів шиферу та  закріпили його. Також було закріплено 50 листів шиферу, який погано тримався.  Крім того, рятувальники спиляли і прибрали аварійне дерево. Усього було перекрито покрівлю на площі 207 м.кв. У с. Нескучне рятувальники працювали на території однієї зі шкіл. Бійці ДСНС за допомогою інструменту закріпили шифер на площі 50 кв. м. У с. Веселе рятувальники провели демонтаж пошкодженої частково покрівлі школи і за допомогою інструменту закріпили шифер на площі 135 кв. м.

Від Головного управління залучалось 35 чоловік особового складу та 8 одиниці техніки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .