У Донецькій області активно переводять трудові книжки у цифровий формат

У Донецькій області активно проходить робота по переведенню у цифровий формат трудових книжок. Про це начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад повідомила на брифінгу  з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу. Повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

«В області розпочалась і активно проходить зараз масована робота по електронізації трудових книжок, створення бази електронних трудових книжок. З 1  липня ми готуємося до впровадження електронного сервісу автоматичного призначення пенсій.   Робота ця проводиться з адміністраціями міст та районів, роботодавцями, громадянами окремими.  В  першу чергу ми охоплюємо тих людей, хто набуває право про призначення пенсії у цьому році», – сказала Рад.

Вона зазначила, що ведеться робота з людьми, які можуть самостійно робити копії трудових книжок та завантажувати їх до електронного сервісу Пенсійного фонду. Надалі їх оцифровують, і таким чином з’являється електрона версія трудової книжки, яка рахується як вже занесена до державної бази.

На початку червня Кабінет міністрів України підтримав законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі». Він пропонує ввести облік трудової діяльності працівника в електронній формі і тим самим узаконити електронну трудову книжку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .