У Краматорську неповнолітні вандали пошкодили 9 нагробків на кладовищі

Двоє неповнолітніх на кладовищі заради розваги пошкодили 9 надгробків. Поліцейські встановили їх особи. Повідомляє поліція Донеччини.

“Днями до поліції надійшло декілька повідомлень від наглядача кладовища та окремих громадян про пошкодження могил їхніх захоронених родичів. Події відбулися на Артемівському кладовищі міста Краматорськ. Під час перевірки було встановлено, що всі могили пошкоджено в один і той же день - 25 липня. Наглядач кладовища повідомила поліцейським, що цього дня помітила на території масового захоронення двох незнайомих хлопців, які, за її словами, поводилися неадекватно та виглядали збудженими”, - зазначили у поліції.

У результаті оперативно-розшукових заходів співробітники підрозділу кримінальної поліції встановили та викрили зловмисників, які вчинили наругу над могилами. Ними виявились двоє місцевих неповнолітніх хлопців, 2007 року народження. За словами зловмисників, вони вчинили вказані протиправні дії заради розваги без будь-яких інших мотивів.

За фактом вчиненого злочину, передбаченого ч.1 ст. 297 «Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого» Кримінального кодексу України, відкрито кримінальне провадження. Тривають слідчі дії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .