У Лимані триває будівництво унікального велоспортивного комплексу

Сучасний комплекс з велосипедного спорту зі спеціалізованою трасою ВМХ у місті Лиман Донецької області має стати єдиним подібним в Україні, адже дозволить якісно проводити навчально-тренувальний процес за участю національної збірної та змагання різного рівня. Цей об’єкт почали споруджувати в серпні 2020 року та планують завершити в 2021-му. Повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

11 лютого зі станом зведення об’єкту ознайомилися заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

Представники підрядної організації – ТОВ «БУДТЕХМАШ» – запевнили, що роботи тривають згідно раніше затвердженого графіку. Наразі активно ведеться внутрішнє оздоблення триповерхової будівлі майбутнього гуртожитку, що матиме тренажерний зал, медичний та масажний кабінети, конференц-залу, їдальню, зможе розмістити спортсменів, тренерсько-викладацький та суддівський склад під час проведення спортивних заходів. На сьогодні на об’єкті облаштовано 2 та 3 поверхи, змонтовано системи водопостачання, опалення і протипожежного захисту, завершуються фасадні роботи.

Окрім цього, збудовано котельню для опалення гуртожитку, проходить монтаж зовнішнього газопостачання. Зроблено основу господарської споруди з гаражем та приміщенням для ремонту і зберігання велосипедів. У рамках будівництва треку BMX споруджено ряд блоків ФБС заввишки 5 метрів, виготовлено металевий пандус для підйому на стартову рампу. Також сформовано більшість елементів траси, що матиме 3 віража та 4 прямих – ці роботи буде продовжено за сприятливих погодних умов.

Відзначимо, що головною метою будівництва велокомплексу є відновлення повноцінної діяльності Обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з велосипедного спорту в місті Лиман після переміщення закладу з Донецька. Новий велотрек дозволить готувати в дисципліні «ВМХ racing» спортсменів з 8 років, при цьому даючи юнакам і дівчатам базові навички для виступу в інших видах велоспорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .