У Маріуполі будують насосну станцію

У Маріуполі тривають роботи з модернізації мереж водопостачання. Проводяться ремонтні роботи в рамках будівництва підвищувальної насосної станції по вулиці П. Орлика. У зв’язку з цим, виникає необхідність тимчасово припинити подачу води в частині Центрального і Приморського районів. Повідомляє Маріупольська міська рада.

“Начальник комунального підприємства «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Володимир Антоненко відзначає, що 2 вересня, з 5:00 до 21:00, буде припинено водопостачання по проспекту Будівельників, що територіально в Центральному районі та в більшості будинків Приморського району”,- зазначили у повыдомленні.

«Вже проведено ряд підготовчих робіт. У середу проведуть ряд заходів по підключенню насосної станції, пов’язаних з водозабором. Будемо намагатися діяти максимально швидко», – розповів Володимир Антоненко.

Голова Центральної районної адміністрації Володимир Петров звернувся до жителів районів: «Прохання з розумінням поставитися до ситуації, що склалася і зробити добовий запас води. Водночас мешканці будинку можуть подати колективне звернення до Контакт-центру, при необхідності у двори маріупольців буде здійснюватися підвезення води».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .