У Маріуполі встановлять 12 інформаційних табло

Цього року в Маріуполі з’явиться пілотний проєкт нової «Розумної зупинки» з сонячними панелями. Крім того, встановлять 12 інформаційних табло. Проєкт реалізується в рамках підписаної грантової угоди з USAID. Він включає п’ять малих інфраструктурних смарт-проєктів, які обрали самі жителі шляхом електронного голосування. Повідомляє міська рада.

В рамках реалізації проєкту планується встановити інформаційні табло, де буде доступна інформація про час приходу транспорту. Так, таке табло буде обладнано біля зупинки з сонячними панелями, яка з’явиться біля торгово-розважального центру «Порт-Сіті». Також будуть встановлені лавочки, usb-розетки для зарядки смартфонів. Ключове – павільйон буде повністю незалежним завдяки установці двох сонячних панелей. Загальна вартість зупинки і 12 табло – майже 800 тисяч грн.

«Електронні табло – це чудова ідея. Раніше чекаєш автобус і не знаєш, коли він приїде. Тепер завжди бачиш час прибуття потрібного транспорту. Радує, що таких табло побільшає», – розповіла мешканка 23-го мікрорайону Ірина Носова.

Завдяки прийнятій Стратегії розвитку міста, в даний час встановлено 72 сучасні зупинки з інформаційними табло. У планах – продовжити модернізувати зупинкові павільйони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .