У Маріуполі встановили LED світильники

З початку березня силами підприємства було замінено 658 електричних ламп. Проведена установка 12 LED світильників. Розповідають у Маріупольській міській раді.

“Нові світильники були встановлені по провулках Ласкава і Ломоносова, вулиці Казанцева, біля Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. Електричні лампи змінюють у всіх районах міста. Також, силами підприємства, проводиться заміна зношених неізольованих повітряних ліній на СІП. Замінили майже 760 метрів. Такі роботи пройшли за адресами: вул. 130-ої Таганрогської Дивізії, вул. Жовтнева, вул. Свободи, пров. Ласкова, вул. Казанцева, пров. Ломоносова”, -зазначили у міській раді.

“Крім заміни ламп і установки світильників, ведемо роботи з ремонту мереж і монтажу проводів. Продовжуємо ревізію мереж зовнішнього освітлення”, - розповів директор підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сергій Приліпин.

Нагадаємо, що в Маріуполі планується замінити близько 29 тисяч ламп зовнішнього освітлення на LED-світильники. Це стане можливим завдяки співпраці з Європейським інвестиційним банком в рамках «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України». Обсяг фінансування за програмою ЄІБ - 14,5 млн євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .