У Маріуполі з’явиться смарт-площа з унікальним світловим шоу

У Маріуполі після реконструкції площа Свободи стане не тільки популярним місцем для відпочинку, а й живим інтерактивним простором. Там обладнали унікальне для України світлове шоу. А по QR-коду, кожен бажаючий зможе промальовувати на смартфоні дельфіна і оживити його в один клік. Проекція малюнка з’явиться на площі. Повідомляє міська рада.

Концепція включає установку на відкритому просторі 25 птахів миру. У кожного з яких буде вмонтовано проектор. В один і той же час скульптури будуть проектувати світлом ландшафт однієї з областей України. Далі проекції об’єднаються єдиним картографічним зображенням України.

Шоу буде супроводжуватися яскравими світловими рішеннями, а головна ідея – символ вільної, мирної і неподільної України. Також крила птахів розпишуть унікальним для кожної області патером. А відсканувавши QR-код з опори, маріупольці та гості міста зможуть дізнатися історію і туристичні перспективи кожного регіону України.

Також розробники світлової концепції площі запропонували прописати в кодах проекцій можливість зробити пропозицію своїй другій половинці і навіть проголосувати за важливі суспільні проєкти.

Крім світлошоу і найдовшого в Європі тридцяти двох метрового арочного фонтану, на площі з’явиться і «Фудхолл». Розміститися він під мультифункціональної сценою. Там маріупольські виробники зможуть реалізовувати свої товари, тим самим актуалізувати муніципальну програму від Центру МСБ «Купуй маріупольське».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .