У Слов’янську з’явилася кнопка екстреного виклику поліції

У Слов’янську з’явилася кнопка екстреного виклику поліції. За лічені хвилини після сигналу тривоги на допомогу громадянам прибуде наряд поліції охорони. Пристрій помічений спеціальним інформаційним знаком та є частиною регіональної програми безпеки. Повідомляє поліція Донеччини.

У полції пояснили, що ця кнопка допоможе тим, хто став жертвою злочину.  Викликати правоохоронців завжди можна за номером «102» з мобільного телефону, але при цьому потерпілому щонайменше необхідно чітко назвати своє місцезнаходження та описати причину звернення. У стресовій ситуації це може викликати ускладнення та зайняти певний час, необхідний для затримання нападника.

Але для подібних випадків існує ще один дієвий спосіб: виклик поліції охорони за допомогою тривожної кнопки. При цьому оператор пульту спостереження вже точно знає місце виклику і відразу спрямує за необхідною адресою найближчий наряд.

“Днями перша тривожна кнопка з’явилась «у вільному доступі» – на зупинці громадського транспорту біля перехрестя вулиць Банківська та Генерала Лозановича”, – зазначають у повідомленні.

Відмічена знаком “Терміновий виклик поліції”, вона працює цілодобово та є частиною реалізації регіональної програми “Безпечне місто”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .