У Волновасі «з нуля» будують стадіон

Спорудження «з нуля» сучасного стадіону в місті Волноваха триває. Наразі там завершуються підготовчі роботи щодо влаштування основи під бігові доріжки, а також третього шару основи під укладання штучного покриття футбольного поля. Повідомляє Донецька ОДА.

“Наразі на місці будівництва стадіону у Волновасі завершується підготовка бетонної основи для облаштування бігових доріжок з поліуретановим покриттям, триває влаштування останнього третього шару основи з гранвідсіву під укладання штучного покриття футбольного поля розмірами 90х60 метрів. Окрім цього, триває підготовка щебеневої основи під установку трибун для глядачів на 264 місця, а переобладнання колишніх гаражів під роздягальні знаходиться на етапі утепления фасаду та внутрішніх оздоблювальних робіт. Також на спортивному об’єкті передбачені зовнішнє освітлення та парковка”, – зазначили в ОДА.

Замовником робіт є комунальна фізкультурно-оздоровча установа «Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». На 2020 рік задля реалізації проєкту передбачено кошти в сумі 27303,548 тис. грн., у тому числі 21903,548 тис. грн. – з обласного бюджету, 5400 тис. грн. – з районного бюджету. У режимі реального часу мешканці Донеччини можуть спостерігати за зведенням стадіону завдяки вебкамері за посиланням: https://lancity.net.ua/ip-камери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .