Учасники АТО отримали земельні ділянки у Маріуполі

Днями відбулося жеребкування з розподілу землі серед учасників АТО у Маріуполі. На ній були представлені 29 ділянок в Приморському і Лівобережному районах. Власниками нової землі по вулиці Ялтинській і Пейзажній стали 21 людина. Повідомляє міська рада міста.

«Ми розробили детальний план по двом вулицям під комплексну забудову. У минулому році виділили 36 ділянок. Витрати по відведенню земельних ділянок бере на себе місто. Розробляємо проєкт відведення та віддаємо на руки учасникам. Далі вони можуть приступати до будівництва житлового будинку, або розпоряджатися землею на власний розсуд», – зазначила директор департаменту по роботі з активами Світлана Штенда.

Заступник міського голови Михайло Івченко зазначив, що на сьогодні в черзі на отримання землі 1060 чоловік: «Списки оновлюються приблизно раз в три місяці. До черги є довіра і кількість претендентів регулярно зростає. Учасників жеребкування відбирають члени комісії, враховуючи 9 критеріїв пріоритетності. На першому місці сім’ї загиблих, учасники бойових дій, які отримали поранення і як результат інвалідність».

В рамках безкоштовної приватизації учасникам бойових дій передбачено 10 соток землі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .