В окупованій Горлівці затримали 57 людей, що не мали паспортів РФ чи “ДНР”, – правозахисник

У суботу, 28 березня, в окупованій Горлівці представники окупаційної влади РФ перевірили документи та затримали 57 людей. Ідеться про тих, хто не мав паспорту РФ чи так званої ДНР.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив представник Уповноваженої з прав людини у Донецькій та Луганській областях Павло Лисянський.

За його словами, 28 березня окупанти, перекривши виїзд з міста та кілька центральних вулиць біля ринку, здійснювали обхід по домівках та масово перевіряли документи у людей на вулиці. Якщо людина при собі не мала паспорта РФ, так званої “ДНР” або зовсім не мала документів, її затримували.

Якщо під час перевірки був пред’явлений український паспорт, людину затримували або проводили процедуру ідентифікації. Представники НЗФ переписували номер та IMEI телефону.

– За інформацією, яку передали правозахисники та адвокати, відомо про 57 затриманих людей. Дані дії окупаційної адміністрації РФ вкотре грубо порушують права людини й демонструють відношення до жителів ОРДЛО,  написав Лисянський.

Правозахисник додав, що зараз він збирає додаткову інформацію за даним фактом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .