ЗНО з хімії на 200: випускники Краматорська і Слов′янська отримали найвищі бали

Двоє випускників з Донецької області набрали найвищі 200 балів за результатами тестування зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. Повідомили в Донецькій ОДА.

Нагадаємо, що тестування зовнішнього незалежного оцінювання з хімії відбулося в 3 підготовлених пунктах міст Краматорська та Маріуполя 17 липня. У тестуванні брали участь 495 осіб з Донецької області.

За підсумками ЗНО найвищий результат продемонстрували Дар’я Гармаш, випускниця Краматорського закладу загальної середньої освіти № 22 з профільним навчанням імені Миколи Миколайовича Крупченка Краматорської міської ради (учитель Вікторія Рудика) та Дмитро Лещинський, випускник Слов’янського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Слов’янської міської ради Донецької області (учитель Марина Хохлова).

Зазначимо, що на рахунку Дар’ї Гармаш це друга найвища рейтингова оцінка під час ЗНО, 200 балів вона також отримала за результатами ЗНО з математики.

Раніше повідомлялося, що максимально можливу кількість балів набрали сім майбутніх абітурієнтів, що складали у Донецькій області ЗНО з математики, та двоє – на ЗНО з фізики.

Кращі результати ЗНО з англійської мови, історії України та біології мають 4 учасники з Донецької області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .