Через лінію розмежування на Донбасі намагалися незаконно перемістити долари США, ювелірні вироби, колекційні монети та картини

150 000 доларів США (понад 4,2 млн в гривневому еквіваленті) намагався незаконно перемістити через КПВВ «Станиця Луганська» громадянин України, 1967 року народження. Повідомляє Державна прикордонна служба.

Чоловік йшов з тимчасово окупованої території та більшу частину прихованої валюти переміщував у валізі. Ще 2700 доларів США (ця кількість також перевищує дозволену), виявили й у іншого чоловіка, який через КПВВ «Станиця Луганська»  йшов на підконтрольну українській владі територію.

Загалом минулої доби прикордонники Луганського та Донецького загонів, які виконують завдання в складі Об’єднаних сил, спільно зі співробітниками ДФС, припинили 4 спроби незаконного переміщення валюти, прикрас та предметів, які, найімовірніше, мають культурно-історичну цінність.

Зокрема, майже 400 ювелірних виробів виявили у КПВВ «Новотроїцьке», що на Донеччині. Прикраси, вартість яких за попередньою оцінкою складає майже 740 тис. гривень, везла громадянка України. Крім прикрас у неї виявили також 5 банківських ключів.

Також у «Новотроїцькому» виявили 4 картини та 17 колекційних монет. Їх віз водій автомобіля «Рено», який з тимчасово окупованої частини Донеччини їхав у Маріуполь.

Валюту, прикраси, картини та монети вилучили співробітники ДФС для прийняття правового рішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .