Допомогу для дітей на 125 тисяч гривень зібрав «Донбас Онлайн» на благодійному марафоні «Захистимо найдорожче!»

200 хвилин тривав святковий ефір «Донбас-онлайн» до Дня захисту дітей «Захистимо найдорожче!». Сльози розчулення та вдячності батьків, щирі емоції та посмішки дітей, їхні перші інтерв’ю у прямому ефірі не залишили байдужими ані глядачів, ані телевізійників.

6 неповторних історій родин, 10 меценатів з усіх куточків України, 11 фахових експертів, загалом 30 гостей у живій студії, а також Вайбером та Скайпом. А за цими «сухими» цифрами – море емоцій усіх учасників проєкту.

Завдяки небайдужим підприємцям, представникам різних політичних сил 11-річний Дмитро Янченко з Рубіжного отримав якісний слуховий апарат, а 6-річний Артемка Харламов з Сєвєродонецька  поїхав додому на омріяному велосипеді та з запасом життєво необхідних йому сенсорів. Власниками сучасних ноутбуків стали 13-річна Валерія Маркевич з Лисичанська, 11-річний Олег Олійник з Врубівки та 5-річна Поліна Дрейчук з Трьохізбенки. Поліна також забрала додому письмовий стіл, а сестричка Олега Оксана вже опановує новий мобільний телефон. А маленький талановитий музикант-сєвєродончанин Микола Посошко тепер шліфуватиме свою майстерність на новому електронному фортепіано.

«Історії цих родин вражають просто до мурашок. Ми нескінченно щасливі, що змогли їм допомогти. І ця допомога тільки розпочинається. Прямо під час ефіру омбудсменка з прав людей з інвалідністю Тетяна Баранцова зв’язалася з різними фахівцями і знайшла профільні програми, які допоможуть кожній конкретній дитині. Вже перетелефонували з обласного департаменту соцзахисту з пропозиціями конкретної допомоги. Ми усіх сконтактували та будемо уважно слідкувати за подальшою долею малечі. Взагалі, такий масштабний проект для телеканалу, що тільки робить свої перші кроки в ефірі, це великий ризик. Але для нас він став справжньою і не останньою перемогою. Слова вдячності цих батьків – найвища винагорода. Бо «Донбас-онлайн» свій для кожного!», – поділилася емоціями директорка ТРК «Донбас-онлайн» Ольга Тихонюк-Шаповалова.