Дунаєв: «Мінські угоди – безальтернативний шлях до миру»

Понад 36 тисяч дітей Донбасу отримали статус, постраждалих від бойових дій. З них майже 19 тисяч на Луганщині та понад 17 тисяч на Донеччині. 1 червня Кабінет Міністрів України на засіданні ухвалив низку рішень щодо захисту дітей. Загалом розглянули 27 ініціатив.

Один з напрямів – покращення системи догляду та виховання дітей. На думку міністрів, потрібно прийти до того, щоб діти виховувались у сім’ях, а не в інтернатних закладах. Планують покращити умови для виховання дітей, які залишились без батьків, а також дітей інвалідів. Також уряд ухвалив рішення щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Серед інших напрямів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль визначив посилення безпеки та захист від жорсткого поводження. «Наприклад, пропонується посилити відповідальність за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин. Це неприпустимо, щоб дитина могла купити електронну сигарету в будь-якому ларьку. Це толерування негативним звичкам», зазначив Голова Уряду».

Проте, Народний депутат України Сергій Дунаєв вважає, що головне, від чого потрібно захищати дітей – це війна на Сході України: «Держава зобов’язана створити умови для розвитку дітей, щоб дати їм можливість стати гідними членами суспільства і розвивати його. Ми закликаємо об’єднати країну і завершити війну заради майбутніх поколінь. Це стосується кожного з нас і є кращім показником захисту дітей. Мінські угоди – безальтернативний шлях до миру, який визнала Нормандська четвірка і альтернативи якому немає».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .