Конфлікт інтересів: на Луганщині ректора університету притягнуто до адміністративної відповідальності

Ректор університету, діючи в межах наданих законом повноважень, маючи приватний інтерес у вигляді бажання забезпечити близьку особу роботою та отримання збільшеного розміру заробітної плати, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів – видав накази про призначення дружини на посаду асистента кафедри вищого навчального закладу, а також про її преміювання. Повідомляє прокуратура Луганщини.

Постановою Рубіжанського міського суду Луганської області посадовця визнано винним у вчиненні зазначених правопорушень та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3400  гривень.

Не погодившись з постановою суду, особа, стосовно якої складено адміністративні протоколи,  пов’язані  з корупцією, оскаржила її до Луганського апеляційного суду.

Займаючи послідовну позицію під час перегляду судового рішення, прокурором доведено, що керівник вишу не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а також не повідомив про його існування свого безпосереднього керівника.

Луганським апеляційним судом апеляційну скаргу залишено без задоволення, а постанову суду першої інстанції про накладення штрафу – без змін.

Рішення суду набрало законної сили.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .