Луганчанка стала призеркою Всеукраїнського конкурсу

Школярка з Золотого, яка навчається у ОНЗ « Золотівська загальноосвітня школа №5», написала відгук на книгу Юлії Чернієнко «Помста» й посіла призове ІІІ місце у молодшій категорії текстового варіанту. Повідомляє ОНЗ “Золотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5” на своїй сторінці у Facebook.
“Учениця 7 класу ОНЗ « Золотівська загальноосвітня школа №5» Кравченко Ольга написала відгук на книгу Юлії Чернієнко «Помста» (дуже актуальний сюжет: булінг у школі і становлення особистості) та посіла призове ІІІ місце у молодшій категорії текстового варіанту. Нагорода – фотокамера миттєвого друку та книжки видавництва « Ранок» й « Фабула»”- зазначають у повідомленні.
Конкурс проводився для школярів Донецької, Луганської та Харківської областей у двох вікових категоріях: 10-13 років ( молодша) і 14-17 років (старша). Мав два формати подачі матеріалу: текстовий ( 5000 знаків!) і відео (до 5 хвилин). Участь у конкурсі прийняли 720 учнів.
Нагадаємо, вже другий рік поспіль Благодійний фонд Сергія Жадана спільно з проєктом підтримки дитячого читання «BaraBooka» проводить Всеукраїнський конкурс учнівських відгуків на книги сучасної української прози «Читай-пиши».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .