Луганщина отримає понад 500 «пакунків малюка»

«Пакунки малюка» розподілені і їх доставляють до закладів охорони здоров’я та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення Луганської, Вінницької, Закарпатської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Сумської, Черкаської областей та міста Києва. До кінця січня ці пакунки доставлять в усі регіони України. Повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

Так, відповідно до розподілу, наша область отримає 552 одиниці натуральної допомоги «пакунок малюка».

Нагадаємо, що у минулому році пологовими будинками Луганщини видано 1590 одиниць допомоги «пакунок малюка», грошову компенсацію одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» призначено 1140 особам.

Також слід зазначити, що з 1 вересня 2020 року було змінено механізм забезпечення «пакунками малюка» – батькам надавалася грошова компенсація замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Крім того, згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» від 25 листопада 2020 року, було повернено надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Важливо, що у разі неотримання «пакунка малюка» з незалежних від батьків обставин вони отримають грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

З 1 липня 2021 року батьки матимуть право вибору між одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» та грошовою компенсацією вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .