“Лисичанськводоканал” оштрафували за порушення природоохоронного законодавства

Суд стягнув з ЛКСП” Лисичанськводоканал” 46 тис. гривень за порушення природоохоронного законодавства. Повідомили у пресслужбі суду.

“В березні цього року до Господарського суду Луганської області  з позовом звернулася Державна екологічна інспекція у Луганській області про стягнення з ЛКСП «Лисичанськводоканал» шкоди, заподіяної внаслідок порушення підприємством природоохоронного законодавства”-зазначили у відомстві.

У пресслужбі розповіли, що в ході планової перевірки комунального спеціалізованого підприємства, що проводилася обласною Держекоінспекцією в квітні-травні 2019 року, було встановлено скид і забруднення Лисичанськводоканалом земельної ділянки площею 250 кв.м. неочищеними стічними водами.

За розрахунками екологів, розмір заподіяної шкоди у зв’язку з забрудненням земель на цій території склав майже 46 тис. грн.

“Враховуючи, що забруднення земельної ділянки неочищеними стічними водами підтверджується матеріалами справи і відповідачем у встановленому порядку не спростоване, Господарський суд Луганської області дійшов висновку, що відповідач повинен відшкодувати збитки, завдані державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства, в повному обсязі”, - розповіли у пресслужбі суду.

Ознайомитися з рішенням суду у справі № 913/128/20:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/88953992

Після набрання рішенням законної сили буде видано судовий наказ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .